AnaSayfa / balık / Kahve falında vatoz balığı çıkması

Kahve falında vatoz balığı çıkması

Kahve falında vatoz balığı çıkması kendisini keşfedeceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, rahata ereceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine inanılmaktadır.

Kahve falı bakılan kişinin ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, makamının yükseleceğine işarettir.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında vatoz balığı çıkması sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, çalıştığı işte vermiş olduğu emeğin mükafatını alacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine inanılır.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında vatoz balığı çıkması çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, korkularını yeneceğine, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan fal sahibinin, rahat bir nefes alacağına, keyifli günler geçireceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. Hayırlı günler, falımda iki kişi elinde büyük eşya gibi bir şeyi tutmuş taşıyordu. Önlerinde de zayıf ince bir kadın ellerini yukarıya kaldırmış dua ediyordu. Dua eden kadının önünde engebeli yollar vardı. Yaşlı bir adam masa başında oturmuş bilgisayara bakıyor gibiydi. İş sahibi patron gibi duruyordu. Hemen önünde ki sandalyede oturmuş kısa saçlı genç kadına benzer şekil çıkmıştı. Kibirli, burnu havada gibi sevimsiz birine benzettim. Masada ki adama dedikodu yapıyor gibiydi. Bana birilerini şikayet ettiğini düşündürdü. Falımın tam orta kısmında büyük deniz çıkmış. Deniz şeklinin bittiği yerde falda vatoz balığı çıkmış. Hatta vatoz balığının yavrusuda vardı, kuyruk kısmının altında küçücük görünüyordu. Vatoz balığının kendisi çok büyüktü, ve rengi beyazdı. Balığın önünde yalnız kıskacını açmış yengeç gördüm. Vatoz balığını kıskacıyla yakalamaya çalışıyor gibiydi. Falımda El ele tutuşmuş bir yere giden bir çift vardı. Sevgilimle bana benzettim. Önümüzde bizi bekleyen bir araba duruyordu. Arabanın içinde birileri vardı. Bizi bekliyorlardı. Ama ben gitmek istemiyor gibiydim. Hasta yatan, yatağa uzanmış birini gördüm. Başında doktor silueti çıkmış. Herhalde birinin hastalık haberini alıcam. Kucağında bebek tutan ağlayan bir kadın vardı. Hasta kişinin yakını olabilir. Çocuklu bir arkadaşım var onun ailesinden biri diye düşündüm. Bir de ayı resmi var, yerde yürüyordu. Ayı ne anlama geliyor bilemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir