AnaSayfa / ağız / Kahve falında timsah ağzı çıkması

Kahve falında timsah ağzı çıkması

Kahve falında timsah ağzı çıkması uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, kendisinden medet uman kişilere verdiği sözleri tutacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falı bakılan kişinin aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına inanılır.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında timsah ağzı çıkması sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, özgüveninde artış yaşanacağına, sorumlulukların azalacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, maddi gücünü katlamakla kalmayıp ruhen de ilerleme kaydedeceğine rivayet eder.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında timsah ağzı çıkması az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkaracağına, iş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, ailesi ve diğer yakınları ile koyu muhabbette olacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. Günaydınlar, sabah hanem için fal kapattım. Açtığımda ilk gördüğüm şey büyük bir timsah ağzıydı. Önünde iki insan diz çökmüş, boyun eğmiş şekildeydi. Timsah bana çok karanlık korkutucu göründü. Bize zarar vermek isteyen birisi gibi yorumladım. Ama timsahın önünde ki kişilerin arkasına güneş doğmuştu. Aydınlıktı ferahtı. Şuan için sıkıntı ama sonrası herşey yoluna girecek gibi. Havada kanatlarını açmış kartal gördüm. Bir evin tam üstünde uçuyordu. Tez haber gelecek olabilir. Oğluma benzettim bir kişiyi, elinde yolculuk bileti gibi bir şey tutuyordu. Havalanan çok büyük bir uçak vardı. İş için seyahat ediyordu, ama pandemi den dolayı uzun bir süredir yolculuk yapmıyor. Oğluma benzettiğim kişinin arkasında kısa boylu, uzun kıvırcık saçlı bir kız gördüm. Kız ona aşık seviyor gibi düşündüm, ama oğlum farkında değil gibi. İki tane iç içe geçmiş yüzük var. Şuan hiç evlilik düşünmüyor ama biz evlenmesini çok istiyoruz. Falın tam ortasında zeytin ağacı gördüm. Ağacın altında biri toprağı kazıyor fidan ekiyor sanki. O her kim ise önüne aydınlık büyük bir kapı açılmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.