AnaSayfa / kedi / Kahve falında siyah kedi çıkması

Kahve falında siyah kedi çıkması

Kahve falında siyah kedi çıkması uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, iyi habere rivayet etmektedir.

Kahve falı bakılan kişinin kafasının boşalacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, rızkın kesilmeyeceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine yorumlanır.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında siyah kedi çıkması rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına yorumlanır.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında siyah kedi çıkması sıkıntılarını atacağına, büyük başarılar elde edeceğine, gelir gider dengesini iyi bir şekilde sağlayarak yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacağına ve rahatça yaşayacağına, hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. Falımda birbirine sarılmış bir çift gördüm aralarında büyük bir kalp çıkmış. Bu çiftin hemen sol tarafında onlara bakan siyah kedi gördüm. Yalnız bu siyah kedi onlarla çok yakın ve konuşuyor. Nankör,art niyetli biri bu belli. Kedinin ayakları ters dönmüş. Görüşmek istemiyor ama meraktan iletişim kuruyor gibi. At üstünde güzel bir kız var, ama bu insan değil melek peri gibi bir varlık. At şahlanmış, önünde duran basamakları çıkıyor şeklinde duruyor. Dalgalı deniz görüntüsü var, içinde yüzen balıklar gördüm. Deniz resminin altında dev bir karınca şekli çıkmış. Birde kocaman palyaço yüzü çıkmış. Biri gerçek yüzünü saklıyor, olduğundan farklı davranıyor, bu palyaço onu simgeliyor. Ben öyle düşündüm. Yel değirmeni gibi birşey var. O ne anlama geliyor bilemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir