AnaSayfa / lamba / Kahve falında sihirli lamba çıkması

Kahve falında sihirli lamba çıkması

Kahve falında sihirli lamba çıkması geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, gönlünün rahata ereceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışmaya, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına inanılmaktadır.

Kahve falı bakılan kişinin olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında sihirli lamba çıkması alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, huzurlu olunacağına inanılır.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında sihirli lamba çıkması kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, kendi işine sahip olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. İş niyetiyle kendime fal kapattım. Açtığımda büyük bir parça telve tabağa düştü. Falımın içerisi olduğu gibi aydınlandı. Alaaddin in sihirli lambası masalında ki gibi falımda sihirli lamba çıktı. Lambanın üzerinde adımın baş harfi yazıyordu. Bir de roma rakamıyla dört rakamı çıkmış. Ağzını kocaman açmış büyük balık var. Balığın üstünde oturan kadın gözüküyor. Parmağıyla ileriyi işaret ediyordu. Falımın orta kısmında önü açılmış toprak içinde uzun bir tünel gördüm. Ama içinde küçük küçük yılanlar kıvrılmıştı. Zarar vermek için orada duruyolar gibiydi. Hörgüçlü bir devenin bir tepeden çıktığını gördüm. Açıkcası kısmet olduğunu düşündüm. Devenin önünde gülen insan sureti çıkmış. Aynı anne babama benzeyen iki kişi ellerinde valiz bir yolun önünde bekliyorlardı. Tatil planları vardı uzun süredir erteliyorlardı. Büyük bir alan içerisinde fabrikaya benzeyen bir yapı var, benim iş haberi beklediğim yerede benzettim. Ama hastane veya okul da olabilir, emin değilim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir