AnaSayfa / kafa / Kahve falında ördek kafası çıkması

Kahve falında ördek kafası çıkması

Kahve falında ördek kafası çıkması yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, rahat ve huzurlu olunacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına, güzellik ve hayır geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falı bakılan kişinin çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine rivayet etmektedir.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında ördek kafası çıkması herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bir kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, rahata ereceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine delalet ettiği söylenir.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında ördek kafası çıkması yeni bir kazanç kapısı açılacağına, uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına, işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, imza ve söz yetkisi edineceğine rivayet eder.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. Kahve falımda uzun boylu elinde çiçek demeti tutan bir erkek var. Arkasında birbirine sarılmış onun için mutlu olan sevinen iki kişi görünüyor. Gelinlik gibi uzun açık renk elbise giymiş bir kız onlara kapıyı açmış bekliyordu. Çok katlı bir apartman şekli çıkmış. En yükseğine çıkmış birbiriyle konuşan iki insan gördüm. Biri elinde beyaz bayrak tutuyordu. Falımın en tepesinde ördek kafası çıkmış. Ördeğin kafası koyu renk, gagası da siyah renkti. Ağzında küçük balık tutuyordu. Falımın üst kısmında büyük bir kalp, kalbin içinde de insan yüzü çıkmış. Altında da yerde oturan at figürü çıkmış. Şahlanmak için bir şeyi bekliyor gibi. Fal tabağımı akıtınca, tabağı tamamen kaplayan kelebek resmi belirdi. Kanatlarını koskocaman açmış. Kanadının üstünde anne karnında gibi yatan bebek çıkmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir