AnaSayfa / lale / Kahve falında lale çıkması

Kahve falında lale çıkması

Kahve falında lale çıkması bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına, zenginliğe sahip olacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına alamettir.

Kahve falı bakılan kişinin kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, işlerin yoluna gireceğine, borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına inanılmaktadır.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında lale çıkması çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, hayır duaları alınacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, büyük bir kazanca sahip olacağına inanılmaktadır.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında lale çıkması hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, gelirinin sürekli olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. kapattığım falımda bariz lale şekli çıktı.osmanlı eserlerindeki lale figürü gibi.lale şeklinin üstünde büyük kalp çıkmış.kalp ikiye bölünmüş her iki tarafında harfler çıkmış.koltukta oturan iki insan var elele tutuşmuş yüzyüze konuşma yapıyor gibi.arkalarında yol çıkmış kısa bir yol yolun önünde duran balık var.ama küçük balık değil böyle balina gibi sanki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.