AnaSayfa / kafa / Kahve falında kurt kafası çıkması

Kahve falında kurt kafası çıkması

Kahve falında kurt kafası çıkması inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına, yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine, ferah bir döneme girileceğine, sağlıklı bir hayat sürüleceğine alamettir.

Kahve falı bakılan kişinin yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, kazancının artacağına, itibarın artacağına işaret ettiği söylenir.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında kurt kafası çıkması beklediklerini duyacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerin hüsrana uğrayacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında kurt kafası çıkması kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, işlerden yana başarılar elde edileceğine delalettir.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. Merhaba, kahve falımda gördüklerimi kısaca anlatayım. Falım tabağa yapışmıştı, zor açtım. Açarken fincanın dışından kahve aktı. Uzun iki yola dönüştü. Yolun sonunda küçük çocuk resmi çıktı. Falımın içine baktığımda ağaç a benzer şekiller vardı. Ağacın dibinde büyük kurt kafası gördüm. Gözleri çıkık iriydi. Kurdun ağzı aşağıya doğru düşmüştü. Kurt kafasının üstünde orta yaşlı sinirli bir kadın şekli vardı. Kadının hemen yanında genç sırtı dönük biri görünüyordu. Kadın mı erkek mi tam seçemedim. Ama birbirlerine küsmüş gibiydiler. Sırtı dönük kişinin elinde cüzdan küçük çanta gibi bir şey vardı. Sıkı sıkıya elinde tutuyordu. Bu iki kişinin etrafında laflar sözler uçuşuyordu. Bir yerde toplaşmış duran insan topluluğu gördüm. Kutlama yapıyorlardı sanki. Ellerinde bardak havaya kaldırmışlardı. Ada ya benzer irili ufaklı şekiller duruyordu. Bu insanlar adanın içinde gibiydi. Kendime de benzettim bir kişiyi, yanımda uzun boylu bir erkek vardı. Beni koruyan bir insan gibi üstüme doğru eğilmişti. Onun arkasında bizi kıskanan, gözü üzerimizde bir genç kız vardı. Rahatsız olmuş gibiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir