AnaSayfa / dev / Kahve falında hörgüçlü deve çıkması

Kahve falında hörgüçlü deve çıkması

Kahve falında hörgüçlü deve çıkması alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, hayallerine kavuşacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falı bakılan kişinin hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, sorunlarının biteceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, yeni haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına alamet etmektedir.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında hörgüçlü deve çıkması zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, bir yakınının kederine ortak olunacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında hörgüçlü deve çıkması insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, insanlardan hürmet göreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine alamettir.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. iyi günler,falımda elinde değnek tutan hoca gibi ermiş gibi heybeli yaşlı bir adam çıkmış.Bu kişinin elini öpmeye çalışan insanlar var etrafında.iki kartal çıkmış uçmayı bekliyor gibi.bu kuşların önünde hörgüçlü uzun boyunlu bir deve çıkmış.dolmuş taşıyor hörgücü devenin.hemen önünde yer sofrasında oturan yemek yiyen insan şekilleri var. öten horoz çıkmış.ay ve yıldız çıkmış falımda yukarda çok büyük.Bir kadını omuzlarına almayan çalışan diz çökmüş erkek çıkmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir