AnaSayfa / tavuk / Kahve falında büyük tavuk çıkması

Kahve falında büyük tavuk çıkması

Kahve falında büyük tavuk çıkması çok iyi işler gerçekleştireceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kardeşlerin birbirlerine destek vermeleri sayesinde işlerin yoluna gireceğine yorumlanır.

Kahve falı bakılan kişinin son zamanlarda karşılaştığı bir soruna çözüm bulacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında büyük tavuk çıkması hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında büyük tavuk çıkması kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, başarı için fırsatların artacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, başarılarının devamlı olacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. İyi akşamlar, kızım için kahve içip fal kapattım. Açtığımda yüreğinin çok sıkıldığını kabardığını gördüm. Telvesi fincanın dibinde toplanmıştı. Falda büyük tavuk çıkmış ben bunu adağa benzettim. Adağın olması için zaman var galiba, çünkü tavuğun önünde engebeli yol görünüyor. Büyük taşlar kayalar yükselmiş. Kızım çıkmış falda net bir şekilde, bir masada bir erkekle konuşma yapıyor. İyi bir konuşmaya benzetemedim, ikisininde üstü kara bir bulutla çevrelenmiş. Ve sonunda gözyaşı hissettim. Kızımın sözlüsüyle arası bozuk, ayrılık olacak sanırsam. Kızımın arkasında duran onu bekleyen başka biri var. Eliyle kızımın omzunu tutacak adeta. Orta yaşlarda dedikodu yapar gibi konuşan kişiler gördüm. Birinin belden aşağısı yılan gibi gözüküyor. Bu kişi kızıma kötülük yapmayı düşünüyor. Ama kızıma ettiğimiz dualar onu koruyor. Etrafı arapça yazılarla çevrelenmiş. Anahtar resmi çıkmış, aydınlıkta duruyor. Kızıma babasıyla araba almaya niyetleniyoruz. Araba anahtarı olabilir. Tabakta yıldız sembolu çıkmış. Parlak aydınlık kocaman bir yıldız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir