AnaSayfa / ay / Kahve falında boz ayı çıkması

Kahve falında boz ayı çıkması

Kahve falında boz ayı çıkması mesleki anlamda çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, organ bağışında bulunacağına, kudret sahibi olacağına, kazancın devamlı olacağına, kul hakkına girmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falı bakılan kişinin alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, kolaylıklara kavuşacağına delalet etmektedir.

Eğer fal sabah kapatıldıysa kahve falında boz ayı çıkması yaşamının tazeleneceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına delalettir.

Eğer fal öğleden önce kapatıldıysa kahve falında boz ayı çıkması yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Bolluk Bereket Sana Gelsin

Bir yorum

  1. iyi günler, kahve falımı az önce açtım. açtığım gibi her yere kahve sıçradı. falımda birinin boynunda madalya asılı gördüm. Elini havaya kaldırmış, başarısını kutluyor gibi. açılmış bir kitap resmi belirmiş, üzerinde yazılar yazıyor. Bir kadında kitabın olduğu yerde sandalyede oturmuş bekliyor. Falımın alt kısmında yavrusuyla beraber yerde oturan boz ayı gördüm. Ayının etrafında küçük fareler dolaşıyordu. Ama ayı o fareleri ayağının altına almış eziyor gibiydi. Birde üzgün bir kadın çıkmış, elini çenesine koymuş bir şeyler düşünüyor. Kadının arkasında mutsuz bir erkek çıkmış, elinde telefonu bir şeylere bakıyor. Bu iki kişide bir evin içinde oturuyor, birbirleriyle dargınlar sanki. Kağıt para sembolü çıkmış. Kısa bir yolun ucunda duruyor. Evlerin odalarında konuşan bir sürü insan var. Hararetli konuşmalar yapan insanlar bunlar. Havlayan köpek var falda, dişleri bile gözüküyor. Yalnız sahibi zincirinden tasmasından tutmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir